  1. GRM033C80J183KE01D 0.01 x15000
    Do sklepu »
    GRM033C80J183KE01D
    Kondensator: ceramiczny; MLCC; 18nF; 6,3V; X6S; ± ...
    Sklep:
    MPN:
    GRM033C80J183KE01D
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -3.26%
    Min. zamówienie:
    15 000 szt.
    75000+ szt.:
    0.01
    0.01
  2. Kondensator ceramiczny Murata GRM033C80J183KE01D 18.00 nF 6.3 V 1 szt. 0.03
    Do sklepu »
    Kondensator ceramiczny Murata GRM033C80J183KE01D 18.00 nF 6.3 V 1 szt.
    MLCC 0201 (0,6 x 0,3 x 0,3 mm) 18 nF 6,3 V X6S ...