  1. Kondensator ceramiczny Murata GRM155R61C105MA12D 1.00 µF 16 V 1 szt. 0.07
    Do sklepu »
    Kondensator ceramiczny Murata GRM155R61C105MA12D 1.00 µF 16 V 1 szt.
    MLCC 0402 (1,0 x 0,5 x 0,5 mm) 1uF 16 V X5R ( ...
    Sklep:
    MPN:
    GRM155R61C105MA12D
    Dodany:
  2. GRM155R61C105MA12D 0.10 x3106
    Do sklepu »
    GRM155R61C105MA12D
    Kondensator ceramiczny SMD 0402 1uF 16V X5R ±20%
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    MURATA
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -1.24%
    Min. zamówienie:
    3 106 szt.
    6000+ szt.:
    0.07
  3. GRM155R61C105MA12D 0.13
    GRM155R61C105MA12D
    Kondensator: ceramiczny; MLCC; 1uF; 16V; X5R; ±20 ...
    TME
    MPN:
    GRM155R61C105MA12D
    Zmiana ceny:
    -7%