  1. GRM155R61E225KE11J 0.11 x40000
    Do sklepu »
    GRM155R61E225KE11J
    Kondensator: ceramiczny; MLCC; 2,2uF; 25V; X5R; ± ...
    Sklep:
    TME
    MPN:
    GRM155R61E225KE11J
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.93%
    Min. zamówienie:
    40 000 szt.
    80000+ szt.:
    0.10
    0.10
    0.09
    0.09
  2. Kondensator ceramiczny Murata GRM155R61E225KE11J 2.20 µF 25 V 1 szt. 0.18
    Do sklepu »
    Kondensator ceramiczny Murata GRM155R61E225KE11J 2.20 µF 25 V 1 szt.
    MLCC 0402 (1,0 x 0,5 x 0,5 mm) 2,2 uF 25 V X5R ...