  1. GRM188D71H105KE01J 0.20 x10000
    Do sklepu »
    GRM188D71H105KE01J
    Kondensator: ceramiczny; MLCC; 1uF; 50V; X7T; ±10 ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    MURATA
    MPN:
    GRM188D71H105KE01J
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +1.64%
    Min. zamówienie:
    10 000 szt.
    20000+ szt.:
    0.20
    0.19
  2. Kondensator ceramiczny Murata GRM188D71H105KE01J 1.00 µF 50 V 1 szt. 0.55
    Do sklepu »
    Kondensator ceramiczny Murata GRM188D71H105KE01J 1.00 µF 50 V 1 szt.
    MLCC 0603 (1,6 x 0,8 x 0,8 mm) 1uF 50V X7T (EIA ...