  1. GRM188R71E224JA88J 0.06 x10000
    Do sklepu »
    GRM188R71E224JA88J
    Kondensator: ceramiczny; MLCC; 220nF; 25V; X7R; ±5 ...
    Sklep:
    TME
    MPN:
    GRM188R71E224JA88J
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.78%
    Min. zamówienie:
    10 000 szt.
    20000+ szt.:
    0.06
    0.06
  2. GRM188R71E224JA88J 0.14 x220
    Do sklepu »
    GRM188R71E224JA88J
    Kondensator ceramiczny SMD 0603 220nF 16V X7R ±5%
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    MURATA
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -6%