  1. Kondensator ceramiczny Murata GRM219R60J475KE19D 4.70 µF 6.3 V 1 szt. 0.47
    Do sklepu »
    Kondensator ceramiczny Murata GRM219R60J475KE19D 4.70 µF 6.3 V 1 szt.
    MLCC 0805 (2,0 x 1,25 x 0,85 mm) 4,7 uF 6,3 V ...
    Sklep:
    Conrad Electronic
    Producent:
    MURATA
    MPN:
    GRM219R60J475KE19D
    Dodany:
  2. GRM219R60J475KE19D 0.60 x4000
    Do sklepu »
    GRM219R60J475KE19D
    Kondensator ceramiczny SMD 0805 22uF 6,3V X5R ±10%
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    MURATA
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -13%