  1. GRM31CR70J226KE19L 0.25
    Do sklepu »
    GRM31CR70J226KE19L
    CC 1206 22uF-6,3V X7R 10% Kondensator ceramiczny ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Ropla Elektronik
    Producent:
    MURATA
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -3.85%
    Min. zamówienie:
    20 000 szt.
  2. GRM31CR70J226KE19L 0.35 x211
    Do sklepu »
    GRM31CR70J226KE19L
    Kondensator ceramiczny SMD 1206 22uF 6,3V X7R ±10%
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    MURATA
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.37%
    Min. zamówienie:
    211 szt.
    500+ szt.:
    0.35
    1000+ szt.:
    0.35
  3. Kondensator ceramiczny Murata GRM31CR70J226KE19L 22.00 µF 6.3 V 1 szt. 0.90
    Kondensator ceramiczny Murata GRM31CR70J226KE19L 22.00 µF 6.3 V 1 szt.
    MLCC 1206 (3,2 x 1,6 x 1,6 mm) 22uF 6,3 V X7R ( ...
    Conrad Electronic
    MPN:
    GRM31CR70J226KE19L
  4. GRM31CR70J226KE19L 2.81
    GRM31CR70J226KE19L
    Kondensator: ceramiczny; MLCC; 22uF; 6,3V; X7R; ± ...
    TME
    MPN:
    GRM31CR70J226KE19L
    +1.08%