  1. Royalohm HP05W3F180JT5E Rezystor precyzyjny 18 Ω SMD 0805 0.3 W 1 % 100 ppm/°C 1 szt. taśma cięta 0.03
    Do sklepu »
    Royalohm HP05W3F180JT5E Rezystor precyzyjny 18 Ω SMD 0805 0.3 W 1 % 100 ppm/°C 1 szt. taśma cięta
    Sklep:
    Conrad Electronic
    Producent:
    Royalohm
    MPN:
    HP05W3F180JT5E
    GTIN13:
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -25%
  2. Royal Ohm HP05W3F180JT5E 0603 SMD Resistors 18 Ohm 1% 0.05W Thin Film 0.05
    Do sklepu »
    Royal Ohm HP05W3F180JT5E 0603 SMD Resistors 18 Ohm 1% 0.05W Thin Film