  1. Royalohm HP05W3F2702T5E Rezystor precyzyjny 27 kΩ SMD 0805 0.3 W 1 % 100 ppm/°C 1 szt. taśma cięta 0.03
    Do sklepu »
    Royalohm HP05W3F2702T5E Rezystor precyzyjny 27 kΩ SMD 0805 0.3 W 1 % 100 ppm/°C 1 szt. taśma cięta
    Sklep:
    Conrad Electronic
    MPN:
    HP05W3F2702T5E
    GTIN13:
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -25%
  2. Royal Ohm HP05W3F2702T5E 0603 SMD Resistors 27k Ohm 1 percent 1/20W 0603 size 0.05
    Do sklepu »
    Royal Ohm HP05W3F2702T5E 0603 SMD Resistors 27k Ohm 1 percent 1/20W 0603 size