  1. Royalohm HP05W3J0272T5E Rezystor precyzyjny 2.7 kΩ SMD 0805 0.3 W 5 % 100 ppm/°C 1 szt. taśma cięta 0.02
    Do sklepu »
    Royalohm HP05W3J0272T5E Rezystor precyzyjny 2.7 kΩ SMD 0805 0.3 W 5 % 100 ppm/°C 1 szt. taśma cięta
    Sklep:
    Conrad Electronic
    Producent:
    Royalohm
    MPN:
    HP05W3J0272T5E
    GTIN13:
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -33%
  2. Royal Ohm HP05W3J0272T5E resistor 0.5W 2.7kΩ ±5% axial leaded 0.05
    Do sklepu »
    Royal Ohm HP05W3J0272T5E resistor 0.5W 2.7kΩ ±5% axial leaded