    K25T120 IKW25N120T2 TO247 IGBT Tranzystor K25T1202 50A 1200V 190W
    Sklep:
    Gembara
    Obudowa:
    TO-247
    Dodany:
    Do sklepu »
    IKW25N120T2 K25T1202 TO247 IGBT 1200V 25A 349W
    Sklep:
    Gembara
    Obudowa:
    TO-247
    Dodany:
    Do sklepu »
    IKW25N120T TO247 IGBT 1200V 25A 349W K25T1202
    K-25T1202 TO-247 50A/1200V/349W IGBT