  1. KSH477M063S1G5L25K 1.61 x12
    Do sklepu »
    KSH477M063S1G5L25K
    Kondensator elektrolit 470uF 63V 105°C/2kh 13x25- ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    Teapo
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -7%
    Min. zamówienie:
    12 szt.
    20+ szt.:
    1.48
    100+ szt.:
    1.24
  2. Teapo KSH477M063S1G5L25K Kondensator elektrolityczny 1 szt. 1.92
    Do sklepu »
    Teapo KSH477M063S1G5L25K Kondensator elektrolityczny 1 szt.
    Teapo KSH477M063S1G5L25K
    Sklep:
    Conrad Electronic
    Producent:
    Teapo
    MPN:
    KSH477M063S1G5L25K
    GTIN13:
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -5%
  3. Electrolytic capacitor, 470 µF, 63 V (DC), ±20 %, radial, pitch 5 mm, Ø 13 mm, KSH477M063S1G5L25K 5.72
    Electrolytic capacitor, 470 µF, 63 V (DC), ±20 %, radial, pitch 5 mm, Ø 13 mm, KSH477M063S1G5L25K
    Bürklin Elektronik
    MPN:
    KSH477M063S1G5L25K
    -25%