  1. Teapo KSS105M063S1A5B07K Kondensator elektrolityczny 1 szt. 0.23
    Do sklepu »
    Teapo KSS105M063S1A5B07K Kondensator elektrolityczny 1 szt.
    Teapo KSS105M063S1A5B07K
    Sklep:
    Conrad Electronic
    Producent:
    Teapo
    MPN:
    KSS105M063S1A5B07K
    GTIN13:
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -4.17%
  2. KSS105M063S1A5B07K 0.25 x10
    Do sklepu »
    KSS105M063S1A5B07K
    Kondensator elektrolit 1uF 63V 105°C THT 4x7-1,5mm
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    Teapo
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -84%
    Min. zamówienie:
    10 szt.
    100+ szt.:
    0.20
    500+ szt.:
    0.16
  3. Electrolytic capacitor, 1 µF, 63 V (DC), ±20 %, radial, pitch 1.5 mm, Ø 4 mm, KSS105M063S1A5B07K 0.81
    Electrolytic capacitor, 1 µF, 63 V (DC), ±20 %, radial, pitch 1.5 mm, Ø 4 mm, KSS105M063S1A5B07K
    Bürklin Elektronik
    MPN:
    KSS105M063S1A5B07K
    +6%