  1. LQG15HN15NJ02D 15nH Chip Inductor SMD-0402 MURATA 0.03 x600
    Do sklepu »
    LQG15HN15NJ02D 15nH Chip Inductor SMD-0402 MURATA
    Nazwa: LQG15HN15NJ02D Obudowa: SMD-0402 Data ...
    Sklep:
    TVSAT-SHOP
    Producent:
    MURATA MANUFACTURING
    Dodany:
    Min. zamówienie:
    600 szt.
  2. LQG15HN15NJ02D SMD inductor, Murata chip coil, 15 nH 0.09
    Do sklepu »
    LQG15HN15NJ02D SMD inductor, Murata chip coil, 15 nH
    Murata chip coils, high frequency, monolithic type ...
    Sklep:
    reichelt elektronik
    MPN:
    LQG15HN15NJ02D
    GTIN13:
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -60%
  3. LQG15HN15NJ02D 0.11
    LQG15HN15NJ02D
    Dławik: cewka powietrzna; SMD; 0402; 15nH; 400mA; ...
    MPN:
    LQG15HN15NJ02D
    Zmiana ceny:
    -67%
    10+ szt.:
    0.09
    100+ szt.:
    0.08
    500+ szt.:
    0.07
    1000+ szt.:
    0.06
    5000+ szt.:
    0.05
    0.05
    0.04
  4. LQG15HN15NJ02D 0.16 x539
    LQG15HN15NJ02D
    Dławik ceramiczny SMD 0402 15nH 0,4A 0,45R ±5%
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    -0.34%