  1. LQG15HN56NJ02D 0.09 x10000
    Do sklepu »
    LQG15HN56NJ02D
    Dławik: cewka powietrzna; SMD; 0402; 56nH; 200mA; ...
    MPN:
    LQG15HN56NJ02D
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +1.12%
    Min. zamówienie:
    10 000 szt.
    50000+ szt.:
    0.06
  2. LQG15HN56NJ02D 0.10 x1500
    Do sklepu »
    LQG15HN56NJ02D
    Dławik ceramiczny SMD 0402 56nH 0,2A 1,2R ±5%
    Dodany:
    Min. zamówienie:
    0.09
    0.07
  3. LQG15HN56NJ02D SMD inductor, Murata chip coil, 56 nH 0.13
    LQG15HN56NJ02D SMD inductor, Murata chip coil, 56 nH
    Murata chip coils, high frequency, monolithic type ...
    reichelt elektronik
    MPN:
    LQG15HN56NJ02D
    GTIN13:
    Zmiana ceny:
    -25%