  1. MMA02040C1502FB300 15K 1% 50ppm SMD-0204 BEYSCHLAG 0.05 x500
    Do sklepu »
    MMA02040C1502FB300 15K 1% 50ppm SMD-0204 BEYSCHLAG
    Nazwa: MMA02040C1502FB300 Obudowa: SMD-0204 Data ...
    Sklep:
    TVSAT-SHOP
    Producent:
    Beyschlag
    Dodany:
    Min. zamówienie:
    500 szt.
  2. MMA02040C1502FB300 0.14 x848
    Do sklepu »
    MMA02040C1502FB300
    Rezystor SMD 0204 0,4W 15k ±1% ±50ppm/°C SOD80
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    VISHAY
    Obudowa:
    SOD80
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +1.03%
    Min. zamówienie:
    848 szt.
  3. MMA02040C1502FB300 0.28
    MMA02040C1502FB300
    Rezystor: thin film; SMD; MiniMELF; 0204; 15kΩ; ...
    TME
    VISHAY
    MPN:
    MMA02040C1502FB300
    Obudowa:
    MiniMELF
    Zmiana ceny:
    +33%
    10+ szt.:
    0.22
    50+ szt.:
    0.15
    100+ szt.:
    0.13
    250+ szt.:
    0.11
    500+ szt.:
    0.09
    1000+ szt.:
    0.09
    3000+ szt.:
    0.08
    0.08
    0.07
  4. Resistor, thin film, SMD 0204, mini MELF, 15 kΩ, 0.25 W, ±1 %, MMA02040C1502FB300 0.55
    Resistor, thin film, SMD 0204, mini MELF, 15 kΩ, 0.25 W, ±1 %, MMA02040C1502FB300
    Bürklin Elektronik
    MPN:
    MMA02040C1502FB300
    MiniMELF
    +8%
    10+ szt.:
    0.12
    100+ szt.:
    300+ szt.:
    0.05
    0.04
    Rezystor; thin film; 15kOhm; 0,4W; 1%; -55+155*C; 0204; SMD; RoHS; MMA02040C1502FB300; VISHAY; opakowanie/100szt
    Elektronik
    +13%