    The NP60N04VUK is N-channel MOS Field Effect ...
    • Darmowa próbka
    Sklep:
    Intersil
    Producent:
    Renesas Electronics
    MPN:
    NP60N04VUK-E2-AY
    Dodany:
  2. Sample
    Do sklepu »
    Nch Power MOSFET 40V 60A 3.85mohm TO-252 / DPAK for Automotive