  1. PR01000101002JA100 Metal film resistor, 10 kOhm, axial, 1 W, 5 1.75
    Do sklepu »
    PR01000101002JA100 Metal film resistor, 10 kOhm, axial, 1 W, 5
    1 W Metal film resistor, taped - ø wire: 0,58 mm
    Sklep:
    reichelt elektronik
    Producent:
    VISHAY
    MPN:
    PR01000101002JA100
    GTIN13:
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +11%
  3. Vishay PR01000101002JA100 10k 5% Metal Film Resistor - Pack of 10 12.72
    Do sklepu »
    Vishay PR01000101002JA100 10k 5% Metal Film Resistor - Pack of 10
    An industry standard 10k 5% 1W metal film power ...
    Sklep:
    Rapid Electronics
    Producent:
    VISHAY
    MPN:
    PR01000101002JA100 PK10
    Dodany:
  5. Vishay PR01000101002JA100 10k 5% Metal Film Resistor Box 1000 203.26
    Vishay PR01000101002JA100 10k 5% Metal Film Resistor Box 1000
    Rapid Electronics
    PR01000101002JA100
    Zmiana ceny:
    -37%