  1. Sealey PTC115VA516 Hook & Loop Backing Pad Ø115mm 5/16"UNF 32.84
    Do sklepu »
    Sealey PTC115VA516 Hook & Loop Backing Pad Ø115mm 5/16"UNF
    ... polishing foam heads. * Model No. PTC115VA516
    Sklep:
    Rapid Electronics
    Producent:
    SEALEY
    MPN:
    PTC115VA516
    ISBN:
    GTIN13:
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +39%
  3. Sealey DAS149 Random Orbital Dual Action Sander Ø150mm 600W/230V 524.44
    Do sklepu »
    Sealey DAS149 Random Orbital Dual Action Sander Ø150mm 600W/230V
    ... Stick-On Backing Pad, PTC115VA516 - Hook-and-Loop ...
    Sklep:
    Rapid Electronics
    Producent:
    SEALEY
    MPN:
    DAS149
    ISBN:
    GTIN13:
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +10%