  1. KOA Rezystor do montażu powierzchniowego 68 Ω 0805 ±1 % 0.5 W -200 ppm/°C, +200 ppm/°C Grubowarstwowy SG73P2ATTD68R0F 0.13 x5000
    Do sklepu »
    KOA Rezystor do montażu powierzchniowego 68 Ω 0805 ±1 % 0.5 W -200 ppm/°C, +200 ppm/°C Grubowarstwowy SG73P2ATTD68R0F
    Lepsza od serii RK73B/RK73H pod względem napięcia ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    RS Components
    Producent:
    KOA
    MPN:
    SG73P2ATTD68R0F
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +8%
    Min. zamówienie:
    5 000 szt.
  2. KOA Rezystor do montażu powierzchniowego 68 Ω 0805 ±1 % 0.5 W -200 ppm/°C, +200 ppm/°C Grubowarstwowy SG73P2ATTD68R0F 0.34 x500
    Do sklepu »
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    RS Components
    Producent:
    KOA
    MPN:
    SG73P2ATTD68R0F
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +10%