  1. SLG108M063S1A5Q25K 5.81 x3
    Do sklepu »
    SLG108M063S1A5Q25K
    Kondensator elektrolit 1000uF 63V 105°C/2kh ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    Teapo
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +47%
    Min. zamówienie:
    3 szt.
    5+ szt.:
    5.61
    20+ szt.:
    5.61
  2. Teapo SLG108M063S1A5Q25K Kondensator elektrolityczny 1 szt. 8.47
    Do sklepu »
    Teapo SLG108M063S1A5Q25K Kondensator elektrolityczny 1 szt.
    Teapo SLG108M063S1A5Q25K
    Sklep:
    Conrad Electronic
    Producent:
    Teapo
    MPN:
    SLG108M063S1A5Q25K
    GTIN13:
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -5%
  4. Electrolytic capacitor, 1000 µF, 63 V (DC), ±20 %, radial, pitch 10 mm, Ø 22 mm, SLG108M063S1A5Q25K 13.91
    Electrolytic capacitor, 1000 µF, 63 V (DC), ±20 %, radial, pitch 10 mm, Ø 22 mm, SLG108M063S1A5Q25K
    Bürklin Elektronik
    MPN:
    SLG108M063S1A5Q25K
    +8%