  1. STD35NF06T4 2.81 x10
    Do sklepu »
    STD35NF06T4
    Tranzystor N-MOSFET 60V 35A 80W 0,02R TO252 (DPAK ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    STMicroelectronics
    Obudowa:
    TO-252
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +11%
    Min. zamówienie:
    10 szt.
    50+ szt.:
    2.27
    100+ szt.:
    2.10
  2. STD35NF06T4 MOSFET N-Ch 60V 35A 80W, 0.02R, TO-252 2.94
    Do sklepu »
    STD35NF06T4 MOSFET N-Ch 60V 35A 80W, 0.02R, TO-252
    STripFET™ II Power MOSFET This power MOSFET ...
    Sklep:
    reichelt elektronik
    Producent:
    STMicroelectronics
    MPN:
    STD35NF06T4
    Obudowa:
    TO-252
    GTIN13:
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +8%
  3. STD35NF06T4 N-Channel 60V - 0.018Ohm - 35A - DPAK StripFET(TM) II POWER MOSFET 7.31
    STD35NF06T4 N-Channel 60V - 0.018Ohm - 35A - DPAK StripFET(TM) II POWER MOSFET
    This Power MOSFET is the latest development of ...
    MPN:
    STD35NF06T4
    -9%
    10+ szt.:
    1.15
    100+ szt.:
    0.76
    500+ szt.:
    0.61
  4. STD35NF06T4 7.79
    STD35NF06T4
    Tranzystor: N-MOSFET; unipolarny; 60V; 24,5A; 80W ...
    TME
    STD35NF06T4
    -0.64%
    4.90
    3.46
    500+ szt.:
    2.70
    1000+ szt.:
    2.42
    2500+ szt.:
    2.09
    1.86
    1.81
  5. MOSFET Typ N-kanałowy 35 A TO-252 60 V Rozszerzenie 3-pinowy Powierzchnia 80 W STMicroelectronics 20 mΩ STD35NF06T4 7.97 x5
    MOSFET Typ N-kanałowy 35 A TO-252 60 V Rozszerzenie 3-pinowy Powierzchnia 80 W STMicroelectronics 20 mΩ STD35NF06T4
    • Zgodny z RoHS
    RS Components
    STD35NF06T4
    -20%