  1. TMA2405D 23.94
    Do sklepu »
    TMA2405D
    Przetwornica: DC/DC; 1W; Uwej: 21,6÷26,4VDC; Uwyj ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    TRACO POWER
    MPN:
    TMA2405D
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -4.01%
    5+ szt.:
    22.18
    10+ szt.:
    20.63
    20+ szt.:
  2. TracoPower TMA 2405D 1W DC-DC Converter (±10 %) 24V DC In ±5V DC ±100mA Out 24.31
    Do sklepu »
    TracoPower TMA 2405D 1W DC-DC Converter (±10 %) 24V DC In ±5V DC ±100mA Out
    These miniature isolated SIL 1W DC-DC converters ...
    Sklep:
    Rapid Electronics
    Producent:
    TracoPower
    MPN:
    TMA 2405D
    ISBN:
    GTIN13:
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -22%
  4. DC converter, 21.6-26.4 VDC, 1 W, 2 outputs, ±5 VDC, 72 % efficiency, TMA 2405D 25.04
    DC converter, 21.6-26.4 VDC, 1 W, 2 outputs, ±5 VDC, 72 % efficiency, TMA 2405D
    Bürklin Elektronik
    TMA 2405D
    +2.09%
    10+ szt.:
    5.26
  5. TMA2405D 27.70
    TMA2405D
    Przetwornik DC/DC 1W Wej: 24V Wyj: ±5V 2x0,1A ...
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    Obudowa:
    SIP7
    -0.43%
    5+ szt.:
  6. Przetwornica DC/DC TMA, 1 W, SIL-7 TracoPower TmA2405D In 24V/DC Out 5V/DC 100mA 28.49
    Przetwornica DC/DC TMA, 1 W, SIL-7 TracoPower TmA2405D In 24V/DC Out 5V/DC 100mA
    TracoPower TMA 2405D | Wyprowadzenia pinowe w ...
    Conrad Electronic
    TMA 2405D
    Obudowa:
    SIL7
    GTIN13:
    +14%
  7. TMA 2405D DC/DC converter, TMA series, 24/±5 V DC 29.09
    TMA 2405D DC/DC converter, TMA series, 24/±5 V DC
    Industry-standard pinning, SIL-7 enclosure ...
    reichelt elektronik
    Traco
    TMA 2405D
    +4.76%