  1. TPSB336K016R0500 SMD-Tantal capacitor, 33 µF, 16 V 1.62
    Do sklepu »
    TPSB336K016R0500 SMD-Tantal capacitor, 33 µF, 16 V
    Tantal, TPS Serie The high capacity in a small ...
    Sklep:
    reichelt elektronik
    Producent:
    KYOCERA AVX
    MPN:
    TPSB336K016R0500
    GTIN13:
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +81%
  2. TPSB336K016R0500 1.84 x2000
    Do sklepu »
    TPSB336K016R0500
    Kondensator: tantalowy; 33uF; 16VDC; SMD; B; 1210 ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    KYOCERA AVX
    MPN:
    TPSB336K016R0500
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +15%