  1. Kondensator ceramiczny Suntan TS13DE1H3R3MSB030R TS13DE1H3R3MSB030R 3.3 µF 50 V 1 szt. 0.17
    Do sklepu »
    Kondensator ceramiczny Suntan TS13DE1H3R3MSB030R TS13DE1H3R3MSB030R 3.3 µF 50 V 1 szt.
    Sklep:
    Conrad Electronic
    MPN:
    TS13DE1H3R3MSB030R
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -6%
  2. Suntan TS13DE1H3R3MSB030R 3.3uF 50V +/-20% 5*11mm P:2mm Radial Alum Elec Cap 1.45
    Do sklepu »
    Suntan TS13DE1H3R3MSB030R 3.3uF 50V +/-20% 5*11mm P:2mm Radial Alum Elec Cap
    This 3.3uF 50V ±20% 5x11mm Pitch 2mm Miniature ...