  1. Kondensator ceramiczny Suntan TS13DE2A100MSB0A0R TS13DE2A100MSB0A0R 10 µF 100 V 1 szt. 0.17
    Do sklepu »
    Kondensator ceramiczny Suntan TS13DE2A100MSB0A0R TS13DE2A100MSB0A0R 10 µF 100 V 1 szt.
    Sklep:
    Conrad Electronic
    MPN:
    TS13DE2A100MSB0A0R
    GTIN13:
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -6%
  2. Suntan TS13DE2A100MSB0A0R 10uF 100V +/-20% 6.3*11mm P:2.5mm Radial Alum Elec Cap 3.72
    Do sklepu »
    Suntan TS13DE2A100MSB0A0R 10uF 100V +/-20% 6.3*11mm P:2.5mm Radial Alum Elec Cap
    This 10uF 100V ±20% 6.3x11mm Pitch 2.5mm Miniature ...