  1. STTS5204cx33 STTS5204cx33 1.23
    Do sklepu »
    STTS5204cx33 STTS5204cx33
    80mA Low Noise LDO Voltage Regulator 3.3V; -40+125 ...
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    Taiwan Semiconductor Co., Ltd.
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -9%
  2. TS5204CX33-RFG 1.45 x56
    Do sklepu »
    TS5204CX33-RFG
    Stabilizator napięcia LDO 3,3V 0,08A SOT23
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    TAIWAN SEMICONDUCTOR
    Obudowa:
    SOT23-3
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.17%
    Min. zamówienie:
    56 szt.
    250+ szt.:
    1.34
    500+ szt.:
    1.32
  3. TS5204CX33 RFG Ultra LDO fixed voltage regulator 3.3 Vout, 80 mA, SOT-23 1.75
    TS5204CX33 RFG Ultra LDO fixed voltage regulator 3.3 Vout, 80 mA, SOT-23
    TS5204 80mA Low Noise Ultra Low Dropout Voltage ...
    reichelt elektronik
    TAIWAN-SEMICONDUCTOR
    MPN:
    TS5204CX33 RFG
    Obudowa:
    SOT23-3
    GTIN13:
    -4.65%
  4. TS5204CX33-RFG 3.95
    TS5204CX33-RFG
    IC: stabilizator napięcia; LDO,liniowy, ...
    TME
    MPN:
    TS5204CX33 RFG
    -0.25%
    10+ szt.:
    2.44
    25+ szt.:
    2.00
    100+ szt.:
    1.52
    250+ szt.:
    1.29
    500+ szt.:
    1.15
    1000+ szt.:
    1.11
  6. Taiwan Semiconductor TS5204CX33 Voltage Regulators Linear Low-Dropout 28.76
    Taiwan Semiconductor TS5204CX33 Voltage Regulators Linear Low-Dropout
    ... its compact design, the TS5204CX33 is ideal for ...
    Rapid Electronics
    TS5204CX33 RFG
    ISBN:
    GTIN13:
    +893%