  1. UCD1E680MCL1GS 0.87 x150
    Do sklepu »
    UCD1E680MCL1GS
    Kondensator elektrolit SMD 68uF 25V 105°C ESR 6, ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    NICHICON
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -1.53%
    Min. zamówienie:
    150 szt.
    250+ szt.:
    0.87
  2. Kondensator 68 μF 25 V dc Montaż powierzchniowy Nichicon Lutowie UCD1E680MCL1GS 1.16 x10
    Do sklepu »
    Kondensator 68 μF 25 V dc Montaż powierzchniowy Nichicon Lutowie UCD1E680MCL1GS
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    RS Components
    Producent:
    NICHICON
    MPN:
    UCD1E680MCL1GS
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -12%