  1. Resistor, thick film, SMD 0805 (2012), 18 Ω, 0.125 W, ±1 %, WR08X18R0FTL 0.03 x500
    Do sklepu »
    Resistor, thick film, SMD 0805 (2012), 18 Ω, 0.125 W, ±1 %, WR08X18R0FTL
    Sklep:
    Bürklin Elektronik
    Producent:
    Walsin Technologies
    MPN:
    WR08X18R0FTL
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +35400%
    Min. zamówienie:
    500 szt.
    1500+ szt.:
    0.00
    5000+ szt.:
    0.00
  2. WR08X18R0FTL SMD Resitor, 0805, 18 Ohm, 125 mW, 1 0.09
    Do sklepu »
    WR08X18R0FTL SMD Resitor, 0805, 18 Ohm, 125 mW, 1
    Through aggressive mergers and alliances, Walsin ...
    Sklep:
    reichelt elektronik
    Producent:
    WALSIN
    MPN:
    WR08X18R0FTL
    GTIN13:
    Dodany:
  4. Walsin WR08X18R0FTL WR08X18R0FTL Rezystor grubowarstwowy 18 Ω SMD 0805 0.125 W 1 % 5000 szt. taśma na dużej rolce 35.59
    Walsin WR08X18R0FTL WR08X18R0FTL Rezystor grubowarstwowy 18 Ω SMD 0805 0.125 W 1 % 5000 szt. taśma na dużej rolce
    Conrad Electronic
    WALSIN
    WR08X18R0FTL
    GTIN13:
    Zmiana ceny:
    -32%
  5. Walsin WR08X18R0FTL SMD Resistor 0603 Type 18 Ohm 48.72
    Walsin WR08X18R0FTL SMD Resistor 0603 Type 18 Ohm