    Mikroprzełącznik; Z15G1308; trzpień z rolką; 33,4mm; 1NO+1NC wspólny pin; szybkie; śrubowy; 15A; 250V; IP40; Highly; 00673; RoHS
    Sklep:
    Elektronik
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -20%
  3. Mikroprzełącznik; Z15G1308; trzpień z rolką; 33,4mm; 1NO+1NC wspólny pin; szybkie; śrubowy; 15A; 250V; IP40; Highly; RoHS 25.40
    Do sklepu »
    Mikroprzełącznik; Z15G1308; trzpień z rolką; 33,4mm; 1NO+1NC wspólny pin; szybkie; śrubowy; 15A; 250V; IP40; Highly; RoHS
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Firma Piekarz
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +5%
    2+ szt.:
    22.68
    10+ szt.:
    21.74
    20+ szt.:
    50+ szt.:
    100+ szt.:
  4. Łącznik krańcowy Z15G1308 /Highly/ RoHS 27.80
    Do sklepu »
    Łącznik krańcowy Z15G1308 /Highly/ RoHS
    Mikroprzełącznik z rolką podłużną ; SPDT ; ...
    • Zgodny z RoHS
    Bujnowicz.com
    -16%
  5. PRZEŁĄCZNIK KRAŃCOWY Z-15G1308 15A/250VAC ON-/ON/ 28.70
    PRZEŁĄCZNIK KRAŃCOWY Z-15G1308 15A/250VAC ON-/ON/
    Eltronix
  6. PRZEŁĄCZNIK KRAŃCOWY Z-15G1308 RoHS Z ROLKĄ PODŁUŻNĄ 15A/250 28.70
    PRZEŁĄCZNIK KRAŃCOWY Z-15G1308 RoHS Z ROLKĄ PODŁUŻNĄ 15A/250
    PRZEŁĄCZNIK KRAŃCOWY Z-15G1308 RoHS Z ROLKĄ ...
    Eltronix
  7. Z15G1308 29.95
    Z15G1308
    Mikroprzełącznik SPDT 15A 250VAC rolka podłużna
    Wekton
    Producent:
    HIGHLY
    -4.92%
    5+ szt.:
    20+ szt.:
  8. Mikroprzełącznik SNAP ACTION Z15G1308 30.00
    Mikroprzełącznik SNAP ACTION Z15G1308
    Klasa szczelności: IP40 Konfiguracja styków: ...
    Trim-Pot
    -1.64%
  9. Z15G1308 34.53
    Z15G1308
    Mikroprzełącznik SNAP ACTION; 20A/250VAC; z rolką ...
    TME
    Producent:
    HIGHLY ELECTRIC
    MPN:
    Z15G1308
    -1.6%
    10+ szt.:
    50+ szt.:
    100+ szt.:
    250+ szt.:
    500+ szt.:
    Mikroprzeł.Z15GQ22-B=HIGHLY Z15G1308 rolka wzdłużna 15A 250V
    TCE
    +67%
    Z15G1308; Wyłącznik krańcowy, 20A 250V AC; HIGHLY
    Przełącznik krańcowy Z15G1308, rolka wzdłużna. ...
    inelsc.pl
    -0.83%
  12. Mikroprzełącznik Z15G1308 HIGHLY rolka wzdłuźna;15A/250VAC;IP40;RoHS 40.00
    Mikroprzełącznik Z15G1308 HIGHLY rolka wzdłuźna;15A/250VAC;IP40;RoHS
    Podzespoły Elektroniczne
    +33%
  13. Przełącznik krańcowy rolka podłużna Z15-G1308 43.00
    Przełącznik krańcowy rolka podłużna Z15-G1308
    ... dodatkowym mocowaniem. Odpowiedniki Z15G1308 -> ...
    ElStat
    MPN:
    KRAN-11C-4
    +41%
  14. Krańcówka Z15G1308 15A 250V rolka wydłużona 43.50
    Krańcówka Z15G1308 15A 250V rolka wydłużona
    Krańcówka Wymiary: 49 x 23 x 16 mm Wysokość ...
    Nowy Elektronik
    -0.02%
  15. Mikroprzełącznik Z15G1308 15A 250V rolka wzdłużna 44.50
    Mikroprzełącznik Z15G1308 15A 250V rolka wzdłużna
    SKLEP-ELEKTRONIK.PL
    -0.02%
  17. Z15G1308 przełącznik krańcowy trzpień 33,4mm i rolką 50.00
    Z15G1308 przełącznik krańcowy trzpień 33,4mm i rolką
    ... pin symbol Z15G1308 typ przełącznik krańcowy ...
    BNS
    Brak danych
    +100%