  7. BTA16-800BWRG UMW TO-220 1.71
    Do sklepu »
    BTA16-800BWRG UMW TO-220
    It=16A; Vdrm=800V; Igt=50mA; Odpowiednik: BTA16- ...
    Producent:
    UMW
    Zmiana ceny:
    -10%
  8. BTA16-800BWRG JSMICRO TO-220 1.73
    Do sklepu »
    BTA16-800BWRG JSMICRO TO-220
    Producent:
    JSMicro Semiconductor
    Zmiana ceny:
    -9%
  9. BTA16-800BWRG TO-220 2.45
    BTA16-800BWRG TO-220
    It=16,0A; Vdrm=800V; Igt=50mA; snubberless ...
    ST
    -2.39%
  10. BTA16-800BWRG TRIAC, 800 V, 16 A, 50 mA Snubberless, TO-220AB 3.97
    BTA16-800BWRG TRIAC, 800 V, 16 A, 50 mA Snubberless, TO-220AB
    16 A Triacs TO-220 Description Available either ...
    reichelt elektronik
    STMicroelectronics
    MPN:
    BTA16-800BWRG
    TO-220AB
    GTIN13:
    -5%
  11. BTA16-800BWRG 4.99
    BTA16-800BWRG
    Triak 16A 800V Igt=50mA Snubberless TO220AB- ...
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    STMicroelectronics
    -10%
    20+ szt.:
    4.06
    100+ szt.:
    2.71
  12. TRIAC STMicroelectronics BTA16-800BWRG, 1 szt. 6.10
    TRIAC STMicroelectronics BTA16-800BWRG, 1 szt.
    Conrad Electronic
    MPN:
    BTA16-800BWRG
    -5%
    BTA16-800BWRG - Elementy
    Tyrystory i SCR; BTA16-800BWRG; STMICROELECTRONICS ...
    Maritex
    BTA16-800BWRG
    TO-220AB
    10+ szt.:
    5.17
    50+ szt.:
    4.32
    100+ szt.:
    3.67
    500+ szt.:
    3.14
    1000+ szt.:
    2.92
  14. BTA16-800BWRG 16A standard and Snubberless™ Triacs 7.84
    BTA16-800BWRG 16A standard and Snubberless™ Triacs
    Available either in through-hole or surface-mount ...
    BTA16-800BWRG
    +5%
    10+ szt.:
    0.92
    0.83
    500+ szt.:
    0.65
  15. BTA16-800BWRG 7.98
    BTA16-800BWRG
    Triak; 800V; 16A; TO220ABIns; Igt: 50mA; ...
    TME
    BTA16-800BWRG
    -0.37%