    BZT52-B2V7
    Obudowa:
    SOD123
    Dodany:
  4. Sample
    Do sklepu »
    Voltage regulator diodes
    General-purpose Zener diodes in an SOD123 small ...
    • Darmowa próbka
    Sklep:
    Nexperia
    Producent:
    Nexperia
    MPN:
    BZT52-B2V7-Q
    Obudowa:
    SOD123
    Dodany:
  5. BZT52B2V7 Diode 2V7 0.5W Zener SMD-SOD123 VISHAY 0.02 x900
    Do sklepu »
    BZT52B2V7 Diode 2V7 0.5W Zener SMD-SOD123 VISHAY
    Nazwa: BZT52B2V7 Obudowa: SMD-SOD123 Data ...
    Sklep:
    TVSAT-SHOP
    Producent:
    VISHAY ELECTRONIC
    Min. zamówienie:
    900 szt.
  6. Diotec Dioda Zenera BZT52B2V7 Typ obudowy półprzewodnika SOD-123F Napięcie Zenera 2.70 V Moc (maks) P(TOT) 0.5 W Odwróco 0.09
    Diotec Dioda Zenera BZT52B2V7 Typ obudowy półprzewodnika SOD-123F Napięcie Zenera 2.70 V Moc (maks) P(TOT) 0.5 W Odwróco
    Conrad Electronic
    Diotec
    MPN:
    BZT52B2V7
    SOD123F
    Zmiana ceny:
    -55%
  7. 0.13 x10000
    BZT52B2V7-E3-18
    Dioda: Zenera; 0,5W; 2,7V; SMD; rolka 13 cali; ...
    TME
    VISHAY
    BZT52B2V7-E3-18
    Zmiana ceny:
    -0.07%
    Min. zamówienie:
    10 000 szt.
  8. BZT52B2V7-DIO 0.16 x25
    BZT52B2V7-DIO
    Dioda: Zenera; 0,5W; 2,7V; SMD; rolka,taśma; ...
    TME
    DIOTEC SEMICONDUCTOR
    BZT52B2V7
    SOD123F
    -0.97%
    25 szt.
    100+ szt.:
    0.13
    500+ szt.:
    0.12
    3000+ szt.:
    0.09
    0.08
  9. 0.18 x10000
    BZT52B2V7-G3-18
    VISHAY
    BZT52B2V7-G3-18
    -0.23%
  10. Z-diode, 2.7 V, 0.5 W, SOD-123F, BZT52B2V7 0.44 x10
    Z-diode, 2.7 V, 0.5 W, SOD-123F, BZT52B2V7
    Bürklin Elektronik
    DIOTEC SEMICONDUCTOR
    BZT52B2V7
    10 szt.
    100+ szt.:
    0.07
    250+ szt.:
    0.04
    0.03
    0.02
  11. BZT52H-B2V7.115 0.79
    BZT52H-B2V7.115
    Dioda: Zenera; 0,375/0,83W; 2,7V; SMD; rolka, ...
    BZT52H-B2V7,115
    -1.25%
    10+ szt.:
    0.57
    50+ szt.:
    0.37
    BZT52H-B2V7-QX
    BZT52H-B2V7-QX
    -1.1%
    25+ szt.:
    0.68
    0.32
  13. BZT52H-B2V7.115 0.95 x78
    Dioda Zenera 0,375W 2,7V 6A SOD123F
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    +0.26%
    78 szt.
    BZT52B2V7-G3-08
    Dioda: Zenera; 0,5W; 2,7V; SMD; rolka 7 cali; ...
    BZT52B2V7-G3-08
    -0.95%
    0.71
    0.47
    500+ szt.:
    0.32
    0.27
    0.23
    0.20
    0.18
    0.17
    0.17
    BZT52B2V7-E3-08
    BZT52B2V7-E3-08
    -0.89%