  1. Stycznik Mocy 160A Ac-1 4P 190-240Vac 0Z 0R Dilmp160(Rac240) 109915 1447.30
    Do sklepu »
    Stycznik Mocy 160A Ac-1 4P 190-240Vac 0Z 0R Dilmp160(Rac240) 109915
    Sklep:
    ELEKTRONEST
    Producent:
    EATON
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +2.04%
    Do sklepu »
    Stycznik Mocy 160A Ac-1 4P 24V Ac 0Z 0R Dilmp160(Rac24) 109914
    Sklep:
    ELEKTRONEST
    Producent:
    EATON
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +3.77%
    Stycznik Mocy 160A Ac-1 4P 120V Ac 0Z 0R Dilmp160(Rac120) 109913
    +3.77%
  4. Stycznik mocy 160A AC-1 4P 24V AC 0Z 0R DILMP160(RAC24) 109914 1829.44
    ABCelektro
    +30%
  5. Stycznik mocy 160A AC-1 4P 120V AC 0Z 0R DILMP160(RAC120) 109913 1829.44
    ABCelektro
    +30%
    Stycznik Mocy 160A Ac-1 4P 24V Dc 0Z 0R Dilmp160(Rdc24) 109920
    +3.77%
  7. Stycznik mocy 160A AC-1 4P 24V DC 0Z 0R DILMP160(RDC24) 109920 1894.04
    +30%
  8. Stycznik mocy 190-240V AC 0NO 160A DILMP160(RAC240) 109915 EATON 1925.34
    Stycznik mocy 190-240V AC 0NO 160A DILMP160(RAC240) 109915 EATON
    Kwant
    MPN:
    109915/EAT
    GTIN13:
    -2.83%
  9. Stycznik mocy 160A AC-1 4P 24V AC 0Z 0R DILMP160(RAC24) 109914 2448.73
    TIM SA
    MPN:
    109914
    ISBN:
    +15%
  10. Stycznik mocy 160A AC-1 4P 120V AC 0Z 0R DILMP160(RAC120) 109913 2448.73
    TIM SA
    109913
    ISBN:
    +15%
  11. Stycznik mocy 160A AC-1 4P 190-240VAC 0Z 0R DILMP160(RAC240) 109915 2448.73
    +15%
  13. Stycznik mocy 160A AC-1 4P 24V DC 0Z 0R DILMP160(RDC24) 109920 2638.67
    +15%
  14. Eaton 109915 DILMP160 Electrical contactor 4 poles 45 kW 1pc 2822.26
    Eaton 109915 DILMP160 Electrical contactor 4 poles 45 kW 1pc
    The Eaton DILMP160(RAC240) electrical contactor ...
    Rapid Electronics
    GTIN13:
    DILMP160-120AC
    Stycznik: 4-biegunowy; NO x4; 120VAC; na panel,na ...
    TME
    EATON ELECTRIC
    DILMP160(RAC120)
    +15%
    5+ szt.:
    10+ szt.:
    DILMP160-240AC
    Stycznik: 4-biegunowy; NO x4; 240VAC; na panel,na ...
    TME
    EATON ELECTRIC
    DILMP160(RAC240)
    +15%