  2. BZT52-B2V7-R1 2.55
    Do sklepu »
    BZT52-B2V7-R1
    Dioda: Zenera; 410mW; 2,7V; SMD; rolka,taśma; ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    PanJit Semiconductor
    MPN:
    BZT52-B2V7_R1_00001
    Obudowa:
    SOD123
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.78%
    10+ szt.:
    1.78
    100+ szt.:
    1.27
    500+ szt.:
    0.77
    1000+ szt.:
    0.35
    3000+ szt.:
    0.18
    0.14
    0.12
  3. BZT52-B2V7-AU-R1 2.79
    Do sklepu »
    BZT52-B2V7-AU-R1
    Sklep:
    TME
    Producent:
    PanJit Semiconductor
    MPN:
    BZT52-B2V7-AU_R1_000A1
    Obudowa:
    SOD123
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.36%
    10+ szt.:
    1.95
    100+ szt.:
    1.40
    500+ szt.:
    0.85
    0.38
    0.20
    0.15
    0.13
  5. Diotec BZT52B2V7 Zener Diodes 2.7V 500mW SMD Zener voltage regulation 26.07
    Diotec BZT52B2V7 Zener Diodes 2.7V 500mW SMD Zener voltage regulation
    ... circuits. Diotec BZT52B2V7 offers engineers ...
    Rapid Electronics
    Diotec
    BZT52B2V7
    ISBN:
    +16700%