  1. Stycznik Mocy 32A 3P 200-240V Dc 1Z 0R Dilm32-10(Rdc240) 277277 543.39
    Do sklepu »
    Stycznik Mocy 32A 3P 200-240V Dc 1Z 0R Dilm32-10(Rdc240) 277277
    Sklep:
    ELEKTRONEST
    Producent:
    EATON
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -11%
  2. Stycznik mocy 32A 3P 110V AC 1Z 0R DILM32-10(110V50/60HZ) 277266 549.18
    Do sklepu »
    Stycznik mocy 32A 3P 110V AC 1Z 0R DILM32-10(110V50/60HZ) 277266
    Sklep:
    TIM SA
    Producent:
    EATON
    MPN:
    277266
    ISBN:
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +15%
  3. Stycznik mocy 32A 3P 400V AC 1Z 0R DILM32-10(400V50HZ,440V60HZ) 277262 549.18
    Stycznik mocy 32A 3P 400V AC 1Z 0R DILM32-10(400V50HZ,440V60HZ) 277262
    TIM SA
    MPN:
    277262
    ISBN:
    +15%
  4. Stycznik mocy 32A 3P 24V AC 1Z 0R DILM32-10(24V50/60HZ) 277264 549.18
    Stycznik mocy 32A 3P 24V AC 1Z 0R DILM32-10(24V50/60HZ) 277264
    +15%
  5. Stycznik mocy 32A 3P 110V AC 1Z 0R DILM32-10(110V50HZ,120V60HZ) 277257 549.18
    Stycznik mocy 32A 3P 110V AC 1Z 0R DILM32-10(110V50HZ,120V60HZ) 277257
    Stycznik mocy służy do załączania transformatorów ...
    +15%
  6. Stycznik mocy 32A 3P 42V AC 1Z 0R DILM32-10(42V50HZ,48V60HZ) 277256 549.18
    Stycznik mocy 32A 3P 42V AC 1Z 0R DILM32-10(42V50HZ,48V60HZ) 277256
    +15%
  7. Stycznik mocy 32A 3P 230V AC 1Z 0R DILM32-10 (230V50HZ,240V60HZ) 277260 549.18
    Stycznik mocy 32A 3P 230V AC 1Z 0R DILM32-10 (230V50HZ,240V60HZ) 277260
    +15%
  8. DILM32-10-230AC-E 552.72
    DILM32-10-230AC-E
    Stycznik 3xNO 32A 690VAC (1xNO) Cewka: 230- ...
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    +15%
    5+ szt.:
    10+ szt.:
  9. Stycznik mocy 24V DC 1NO 32A DILM32-10-EA 189918 EATON 553.00
    Stycznik mocy 24V DC 1NO 32A DILM32-10-EA 189918 EATON
    Kwant
    189918/EAT
    GTIN13:
    -2.83%
    Stycznik Mocy 32A 3P 110-130V Dc 1Z 0R Dilm32-10(Rdc130) 277276
    ELEKTRONEST
    +0.92%
    Stycznik Mocy 32A 3P 48-60V Dc 1Z 0R Dilm32-10(Rdc60) 277275
    +0.92%
  12. Eaton 277268 DILM32-10 Electrical Contactor 15 kW 230V 50/60Hz 1pc 647.84
    Eaton 277268 DILM32-10 Electrical Contactor 15 kW 230V 50/60Hz 1pc
    The Eaton DILM32-10(230V50/60HZ) electrical ...
    Rapid Electronics
    GTIN13:
    Stycznik Mocy Dilm32-10 (500V 50Hz) 277272
  14. Stycznik mocy 32A 3P 48-60V DC 1Z 0R DILM32-10(RDC60) 277275 649.29
    ABCelektro
    +30%
  15. Stycznik mocy 32A 3P 24-27V DC 1Z 0R DILM32-10 (RDC24) 277274 649.29
    Stycznik mocy 32A 3P 24-27V DC 1Z 0R DILM32-10 (RDC24) 277274
    ABCelektro
    +30%