elecena.pl

750 1.00 PLN 156.19 PLN
  1. micro:bit 60.74
    Do sklepu »

    micro:bit

    ... skip songs on a playlist. BBC micro:bit can detect ...
    • Sklep zagraniczny (14.95 USD)
    Sklep:
    Seeed Technology
    Dodany:
  2. Expansion Bus Board for BBC micro:bit, Microbit Buss Board. 60.94
    Do sklepu »

    Expansion Bus Board for BBC micro:bit, Microbit Buss Board.

    Expansion Bus Board for BBC micro:bit, Microbit ...
    • Sklep zagraniczny (15.00 USD)
    Sklep:
    CZH-LABS
    Producent:
    CZH-LABS
    MPN:
    MD-D1328-1
    Dodany:
  3. micro:bit v2 - with speaker, microphone, accelerometer, 2.4GHz radio/ BLE 5.0 60.94
    Do sklepu »

    micro:bit v2 - with speaker, microphone, accelerometer, 2.4GHz radio/ BLE 5.0

    ... robotics. You can use your BBC micro:bit for all ...
    • Sklep zagraniczny (15.00 USD)
    Sklep:
    Seeed Technology
    Dodany:
  4. 60.96
    Do sklepu »

    Klip Motor Driver for BBC micro:bit

    Klip Motor Driver for BBC micro:bit The Klip Motor ...
    • Sklep zagraniczny (14.29 EUR)
    Sklep:
    Irish Electronics.ie
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -19%
  5. True Colour RGB LED HAT for Raspberry Pi [discontinued] 61.55
    Do sklepu »

    True Colour RGB LED HAT for Raspberry Pi [discontinued]

    ... Arduino, Adafrut Feather HUZZAH, BBC micro:bit V2 ...
    • Sklep zagraniczny (11.90 GBP)
    Sklep:
    The Pi Hut
    Producent:
    WaveShare
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +20%
  6. Kitronik ZIP Halo - pierścień LED dla BBC micro:bit 61.81
    Do sklepu »

    Kitronik ZIP Halo - pierścień LED dla BBC micro:bit

    Okrągła płytka dla BBC micro:bit z 24 ...
    Sklep:
    Kamami
    Producent:
    KITRONIK
    MPN:
    1198641
    Dodany:
  7. Kitronik Compact Motor Driver - sterownik silników dla BBC micro:bit 61.89
    Do sklepu »

    Kitronik Compact Motor Driver - sterownik silników dla BBC micro:bit

    Płytka umożliwiająca jednoczesne sterowanie dwoma ...
    Sklep:
    Kamami
    Producent:
    KITRONIK
    MPN:
    1198628
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.83%
  8. ACCESS:bit - Szlaban wjazdowy dla BBC micro:bit - Kitronik 5646 61.90
    Do sklepu »

    ACCESS:bit - Szlaban wjazdowy dla BBC micro:bit - Kitronik 5646

    ... bit to rozszerzenie do płytki BBC micro:bit, które ...
    Sklep:
    Botland
    Producent:
    KITRONIK
    GTIN13:
    6609025145884
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -4.62%
  9. Joystick moduł dla BBC micro:bit 62.00
    Do sklepu »

    Joystick moduł dla BBC micro:bit

    ... Kompatybilny z płytkami BBC micro:bit * Analogowy ...
    Sklep:
    elty.pl
    Producent:
    ElecFreaks
    Dodany:
  10. Kitronik Discovery Kit for the BBC micro:bit 62.06
    Do sklepu »

    Kitronik Discovery Kit for the BBC micro:bit

    ... Kitronik Discovery Kit for BBC microbit is a great ...
    • Sklep zagraniczny (12.00 GBP)
    Sklep:
    Pimoroni
    Producent:
    KITRONIK
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +18%
  11. Kitronik Compact Motor Driver Board for the BBC micro:bit 62.06
    Do sklepu »

    Kitronik Compact Motor Driver Board for the BBC micro:bit

    ... motor driver board for the BBC micro:bit.
    • Sklep zagraniczny (12.00 GBP)
    Sklep:
    Pimoroni
    Producent:
    KITRONIK
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +285%
  12. Motor Driver Board V2 for the micro:bit [Discontinued] 62.06
    Do sklepu »

    Motor Driver Board V2 for the micro:bit [Discontinued]

    ... the LED matrix on the BBC micro:bit must be facing ...
    • Sklep zagraniczny (12.00 GBP)
    Sklep:
    The Pi Hut
    Producent:
    KITRONIK
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +20%
  13. Discovery Kit for Raspberry Pi Pico (Pico Not Included) 62.06
    Do sklepu »

    Discovery Kit for Raspberry Pi Pico (Pico Not Included)

    ... the Pico and the popular BBC micro:bit. You will ...
    • Sklep zagraniczny (12.00 GBP)
    Sklep:
    The Pi Hut
    Producent:
    KITRONIK
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +25%
  14. The Computers that Made Britain 62.06
    Do sklepu »

    The Computers that Made Britain

    ... as the ZX Spectrum, BBC Micro, and Commodore 64 ...
    • Sklep zagraniczny (12.00 GBP)
    Sklep:
    The Pi Hut
    Producent:
    Raspberry Pi Press
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +25%
  15. Taśma izolacyjna wysokiego napięcia No. 62 0.75-19-10, 145908 62.27
    Do sklepu »

    Taśma izolacyjna wysokiego napięcia No. 62 0.75-19-10, 145908

    ... szwajcarskiej grupy BBC, oferujemy kompleksowy ...
    Sklep:
    TIM SA
    Producent:
    CellPack
    MPN:
    145908
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +8%