  1. Eaton 277247 DILM32-10 Electrical Contactor 3 poles 15 kW 1pc 651.57
    Do sklepu »
    Eaton 277247 DILM32-10 Electrical Contactor 3 poles 15 kW 1pc
    Eaton's DILM32-10(24V50HZ) electrical contactor ...
    Sklep:
    Rapid Electronics
    Producent:
    EATON
    MPN:
    277247
    ISBN:
    GTIN13:
    Dodany:
  2. Stycznik mocy DILM32-10 (500V 50Hz) 277272 657.39
    Do sklepu »
    Stycznik mocy DILM32-10 (500V 50Hz) 277272
    Sklep:
    TIM SA
    Producent:
    EATON
    MPN:
    277272
    Dodany:
  3. Stycznik mocy 32A 3P 110-130V DC 1Z 0R DILM32-10(RDC130) 277276 660.01
    Stycznik mocy 32A 3P 110-130V DC 1Z 0R DILM32-10(RDC130) 277276
    ABCelektro
    Zmiana ceny:
    +30%
  4. Stycznik mocy 32A 3P 200-240V DC 1Z 0R DILM32-10(RDC240) 277277 661.13
    Stycznik mocy 32A 3P 200-240V DC 1Z 0R DILM32-10(RDC240) 277277
    ABCelektro
    Zmiana ceny:
    +30%
  5. DILM32-10-24VAC 698.00
    DILM32-10-24VAC
    Stycznik: 3-biegunowy; NO x3; Styki pomocnicze: NO ...
    TME
    EATON ELECTRIC
    DILM32-10(24V50/60HZ)
    +15%
    5+ szt.:
    10+ szt.:
  6. DILM32-10-110V 698.00
    DILM32-10-110V
    TME
    EATON ELECTRIC
    DILM32-10(110V50HZ,120V60HZ)
    +15%
    5+ szt.:
    10+ szt.:
  7. DILM32-10-42VAC 698.00
    DILM32-10-42VAC
    DILM32-10(42V50HZ,48V60HZ)
    +15%
  8. DILM32-10-400VAC 698.00
    DILM32-10-400VAC
    DILM32-10(400V50HZ,440V60HZ)
    +15%
  9. Stycznik mocy 110V DC 1NO 32A DILM32-10 277276 EATON 700.31
    Stycznik mocy 110V DC 1NO 32A DILM32-10 277276 EATON
    Kwant
    277276/EAT
    GTIN13:
    -2.83%
  10. Stycznik mocy 24-27V DC 1NO 32A DILM32-10(RDC24) 277274 EATON 700.31
    Stycznik mocy 24-27V DC 1NO 32A DILM32-10(RDC24) 277274 EATON
    Kwant
    277274/EAT
    -2.83%
  11. Stycznik mocy 32A 3P 24V DC 1Z 0R DILM32-10-EA(RDC24) 189918 703.33
    Stycznik mocy 32A 3P 24V DC 1Z 0R DILM32-10-EA(RDC24) 189918
    TIM SA
    +15%
  12. DILM32-10-24VAC 725.85
    DILM32-10-24VAC
    Stycznik 3xNO 32A 690VAC (1xNO) Cewka: 24VAC DIN
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    +15%
    2+ szt.:
  13. DILM32-10-400VAC 725.85
    DILM32-10-400VAC
    Stycznik 3xNO 32A 690VAC (1xNO) Cewka: 400- ...
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    +15%
    2+ szt.:
    4+ szt.:
  14. DILM32-10-110V 727.67
    DILM32-10-110V
    Stycznik 3xNO 32A 690VAC (1xNO) Cewka: 110- ...
    +0.25%
  15. Stycznik Eaton DILM32-10(24V50HZ) 277247, 3 styki, 1 szt. 739.00
    Stycznik Eaton DILM32-10(24V50HZ) 277247, 3 styki, 1 szt.
    Conrad Electronic
    +14%