  1. Stycznik DILM 220V ac/dc, 230 V ac/dc Eaton styki: 3-biegunowy 3.5 kW 32 A 1 NC 130V Śruba 277276 DILM32-10(RDC130) 1297.18
    Do sklepu »
    Stycznik DILM 220V ac/dc, 230 V ac/dc Eaton styki: 3-biegunowy 3.5 kW 32 A 1 NC 130V Śruba 277276 DILM32-10(RDC130)
    Styczniki Eaton do silników o obciążeniach ...
    Sklep:
    RS Components
    Producent:
    EATON
    MPN:
    277276 DILM32-10(RDC130)
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -6%
  2. Stycznik DILM 240V Eaton styki: 3-biegunowy 17 kW 1 NO 200V dc, 240 V dc Śruba 277277 DILM32-10(RDC240) 1297.18
    Do sklepu »
    Stycznik DILM 240V Eaton styki: 3-biegunowy 17 kW 1 NO 200V dc, 240 V dc Śruba 277277 DILM32-10(RDC240)
    Seria Eaton DILM to stycznik 3 pin, który jest ...
    Sklep:
    RS Components
    Producent:
    EATON
    MPN:
    277277 DILM32-10(RDC240)
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -6%