  2. DT1.5KE24CA DT1.5KE24CA 0.33
    Do sklepu »
    DT1.5KE24CA DT1.5KE24CA
    1.5KE24CA DO-27 1,5kW, 24V, dwukierunkowa
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    MIC
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -65%
  3. 1.5KE24CA 0.44
    Do sklepu »
    1.5KE24CA
    Dioda TVS dwukierunkowa 20,5V; Vbr=22,80V-25,20V; ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Ropla Elektronik
    Producent:
    HY ELECTRONIC
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -4.35%
    Min. zamówienie:
    1 200 szt.
  4. 0.54 x1200
    1.5KE24CATR1-YAG-0
    1.5KE24CA/TR13
    TME
    YAGEO
    MPN:
    1.5KE24CA/TR13
    Min. zamówienie:
    1 200 szt.
  5. Dioda; zabezpieczająca (transil); 1.5KE24CA; 24V; 1,5kW; DO27; przewlekany (THT); dwukierunkowa; Master Instrument Corporation; 0.57 x5
    Dioda; zabezpieczająca (transil); 1.5KE24CA; 24V; 1,5kW; DO27; przewlekany (THT); dwukierunkowa; Master Instrument Corporation;
    • Zgodny z RoHS
    Firma Piekarz
    Obudowa:
    DO-27
    -11%
    5 szt.
    10+ szt.:
    0.48
    50+ szt.:
    0.40
    100+ szt.:
    0.38
    500+ szt.:
    0.36
    0.34
    Dioda; transil; 1,5kW; 24V; 45A; dwukierunkowa; DO27; CB429; THT; 1.5KE24CA; RoHS
    Elektronik
    Obudowa:
    DO-27
  7. dioda 1.5KE24CA 0.80
    dioda 1.5KE24CA
    El & El
    +23%
  8. Dioda 1.5KE24CA;24V;1500W;DO-201; dwukierunkowa 1.00
    Dioda 1.5KE24CA;24V;1500W;DO-201; dwukierunkowa
    Podzespoły Elektroniczne
  9. Diotec Dioda TVS 1.5KE24CA D5.4x7.5 25.20 V 1.07
    Diotec Dioda TVS 1.5KE24CA D5.4x7.5 25.20 V
    Conrad Electronic
    Diotec
    MPN:
    1.5KE24CA
    -24%
  10. 1.5KE24CA 1.22 x62
    1.5KE24CA
    Dioda TVS 1,5kW 24V 45A DO201
    Wekton
    STMicroelectronics
    -1.59%
    62 szt.
  11. DIODA 1,5KE24CA TRANSIL DWUKIERNKOWA. 1.21
    DIODA 1,5KE24CA TRANSIL DWUKIERNKOWA.
    Jacktronic
    24V CA 1.5KE24CA TRANSIL 24V
    Gembara
  13. TVS diode, bidirectional, 1.5 kW, 20.5 V, DO-201, Diotec Semiconductor 1.5KE24CA 1.58
    TVS diode, bidirectional, 1.5 kW, 20.5 V, DO-201, Diotec Semiconductor 1.5KE24CA
    Bürklin Elektronik
    DIOTEC SEMICONDUCTOR
    1.5KE24CA
    +2.78%
    100+ szt.:
    0.31
    250+ szt.:
    0.25
    500+ szt.:
    0.22
    0.18
  14. 1.5KE24CA DIODA TRANSIL 24V 1.60
    1.5KE24CA DIODA TRANSIL 24V
    Dioda transil; 24V; 45A; 1,5kW; dwukierunkowa; ...
    Mikro
    DO-201AD
  15. 1,5KE24CA TVS diode, bidirectional, 20,5 V, 1500 W, DO-201 1.71
    1,5KE24CA TVS diode, bidirectional, 20,5 V, 1500 W, DO-201
    Description The 1.5KE Series is designed ...
    reichelt elektronik
    LITTELFUSE
    1,5KE24CA
    GTIN13:
    -4.76%