    2STBN15D100-STM-0
    2STBN15D100
    Sklep:
    TME
    Producent:
    STMicroelectronics
    MPN:
    2STBN15D100
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +8%
    Min. zamówienie:
    1 000 szt.
  2. 2STBN15D100 Darlington transistor, NPN, 100V, 12A, 70W, D2PAK 3.54
    Do sklepu »
    2STBN15D100 Darlington transistor, NPN, 100V, 12A, 70W, D2PAK
    Sklep:
    reichelt elektronik
    Producent:
    STMicroelectronics
    MPN:
    2STBN15D100
    Obudowa:
    TO-263
    GTIN13:
    Dodany:
  3. STMicroelectronics Dwubiegunowy tranzystor TO-263 100 V 3-pinowy NPN Powierzchnia 15 A 2STBN15D100 5.86 x10
    Do sklepu »
    STMicroelectronics Dwubiegunowy tranzystor TO-263 100 V 3-pinowy NPN Powierzchnia 15 A 2STBN15D100
    Urządzenie jest wykonane w technologii Planar z ...
    • Zgodny z RoHS
    RS Components
    2STBN15D100
    Zmiana ceny:
    +2.63%
    Min. zamówienie:
    10 szt.
    100+ szt.:
    4.39
    250+ szt.:
    4.26
    500+ szt.:
    3.73
    1000+ szt.:
    3.04
  4. 2STBN15D100 _ 7.35
    2STBN15D100 _
    The device is manufactured in planar technology ...
    2STBN15D100
    Obudowa:
    TO-263
    +9%