  1. ACT108-600E.126 0.58 x129
    Do sklepu »
    ACT108-600E.126
    Triak 0,8A 600V 10mA TO92
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    WeEn Semiconductors
    Obudowa:
    TO-92
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -1.48%
    Min. zamówienie:
    129 szt.
  2. ACT108-600E.126 0.62
    Do sklepu »
    ACT108-600E.126
    Tyrystor: AC switch; 600V; Ifmax: 0,8A; Igt: 10mA ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    WeEn Semiconductors
    MPN:
    ACT108-600E,126
    Obudowa:
    TO-92
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +1.64%