    APT35GN120SG/TR
    Tranzystor: IGBT; Field Stop; 1,2kV; 379W; D3PAK
    Sklep:
    TME
    Producent:
    MICROCHIP TECHNOLOGY
    MPN:
    APT35GN120SG/TR
    Dodany:
    Min. zamówienie:
    400 szt.
  3. APT35GN120SG 55.99
    Do sklepu »
    APT35GN120SG
    Tranzystor; IGBT; 1200V; 46A; 379W; Field Stop; - ...
    Sklep:
    Maritex
    Producent:
    MICROCHIP
    MPN:
    APT35GN120SG
    Obudowa:
    T-Max
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -15%
    3+ szt.:
    50.43
    10+ szt.:
    44.32
  4. APT35GN120SG 62.29
    Do sklepu »
    APT35GN120SG
    Tranzystor: IGBT; Field Stop; 1,2kV; 46A; 379W; ...
    TME
    MICROCHIP TECHNOLOGY
    APT35GN120SG
    Zmiana ceny:
    +0.32%
    3+ szt.:
    10+ szt.:
    APT35GN120SG
    POWER TRANSISTOR IGBT FIELDSTOP SINGLE 1200V 35A