  1. APT5018SFLLG/TR TO-268 14.75
    Do sklepu »
    APT5018SFLLG/TR TO-268
    FREDFET MOS7 500 V 18 OHM TO-268 Transistors - ...
    Sklep:
    Micros
    Obudowa:
    TO-268
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -2.58%
  3. 48.59 x400
    Do sklepu »
    APT5018SFLLG/TR
    Tranzystor: N-MOSFET; 500V; 27A; 300W; D3PAK
    Sklep:
    TME
    Producent:
    MICROCHIP TECHNOLOGY
    MPN:
    APT5018SFLLG/TR
    Dodany:
    Min. zamówienie:
    400 szt.
  5. APT5018SFLLG 67.50
    APT5018SFLLG
    Tranzystor: N-MOSFET; unipolarny; 500V; 27A; 0. ...
    MPN:
    APT5018SFLLG
    3+ szt.:
    60.17
    10+ szt.:
    53.17
  6. APT5018SFLLG 74.27
    APT5018SFLLG
    Tranzystor: N-MOSFET; unipolarny; 500V; 27A; Idm: ...
    TME
    MICROCHIP TECHNOLOGY
    APT5018SFLLG
    Zmiana ceny:
    -0.8%
    3+ szt.:
    10+ szt.:
    APT5018SFLLG
    POWER TRANSISTOR MOSFET N-CHANNEL 500V 27A D3PAK
    Elektronik-Service
    IMP-19025
    APT5018SFLLG/TR