  1. DS B1100-13-F DS B1100-13-F 0.24
    Do sklepu »
    DS B1100-13-F DS B1100-13-F
    2A; 100V opakowanie: taśma/krążek; odpowiednik: ...
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    Diodes/Zetex
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -4%
    Do sklepu »
    B1100-13-F - Elementy
    Diody prostownicze i mostki; B1100-13-F; DIODES; ...
    Sklep:
    Maritex
    Producent:
    Diodes
    MPN:
    B1100-13-F
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -92%
    10+ szt.:
    0.29
    30+ szt.:
    0.21
    100+ szt.:
    0.19
    300+ szt.:
    0.18
    5000+ szt.:
    0.16
  3. B1100-13-F Schottky, 100V, 1A, SMA 0.81
    B1100-13-F Schottky, 100V, 1A, SMA
    reichelt elektronik
    DIODES INCORPORATED
    MPN:
    B1100-13-F
    GTIN13:
  4. B1100-13-F 0.95 x5
    B1100-13-F
    Dioda prostownicza Schottky 100V 1A DO214AC
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    DIODES INCORPORATED
    Obudowa:
    DO-214AC
    +10%
    Min. zamówienie:
    5 szt.
    100+ szt.:
    0.55
    1000+ szt.:
    0.34
  5. B1100-13-F 1.14
    B1100-13-F
    Dioda: prostownicza Schottky; SMA; SMD; 100V; 1A; ...
    TME
    B1100-13-F
    -1.72%
    10+ szt.:
    0.87
    0.67
    500+ szt.:
    0.55
    0.51
    0.46
    0.42
    0.38
    0.37
    0.34
    B1100-13-F
    Dioda: prostownicza Schottky; SMD; 100V; 1A; SMA ...
    SŁAWMIR Electronics
    +1.16%