  1. B32922C3683K 0.66 x112
    Do sklepu »
    B32922C3683K
    Kondensator polipropylenowy X2 68nF 305V 10% RM ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    EPCOS / TDK
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.37%
    Min. zamówienie:
    112 szt.
  2. B32922C3683K 1.23 x2
    Do sklepu »
    B32922C3683K
    Kondensator: polipropylenowy; X2; 68nF; 630VDC; ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    TDK
    MPN:
    B32922C3683K
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.41%
    Min. zamówienie:
    2 szt.
    50+ szt.:
    0.81
    100+ szt.:
    0.72
    500+ szt.:
    0.66
    1000+ szt.:
    0.62
    2000+ szt.:
    0.61
    B32922C3683K
    Kondensator: polipropylenowy; X2; 68nF; 15mm; ±10 ...
    SŁAWMIR Electronics
    EPCOS
    +1.09%