  1. BCA55-800-LGE 17.23
    Do sklepu »
    BCA55-800-LGE
    Triak; 800V; 55A; TO3P; Igt: 50mA; Ufmax: 1,5V
    Sklep:
    TME
    Producent:
    LUGUANG ELECTRONIC
    MPN:
    BCA55-800
    Obudowa:
    TO-247
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.81%