    ... 55°C ~ 150°C; Odpowiednik: BFS20-DIO; BFS20.215;
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    Nexperia
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -14%
  2. Nexperia Tranzystor SOT-23 20 V 3-pinowy NPN Powierzchnia 25 mA BFS20,215 0.57 x25
    Do sklepu »
    Nexperia Tranzystor SOT-23 20 V 3-pinowy NPN Powierzchnia 25 mA BFS20,215
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    RS Components
    Producent:
    Nexperia
    MPN:
    BFS20,215
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -53%
    Min. zamówienie:
    25 szt.
    50+ szt.:
    0.54
    125+ szt.:
    0.45
  3. BFS20,215 HF bipolar transistor, NPN, 20V, 0.025A, 0.25W, SOT-23 0.60
    Do sklepu »
    BFS20,215 HF bipolar transistor, NPN, 20V, 0.025A, 0.25W, SOT-23
    NPN medium frequency transistor in a SOT23 plastic ...
    reichelt elektronik
    MPN:
    BFS20,215
    Obudowa:
    SOT23-3
    GTIN13:
    -13%
  4. BFS20.215 0.77
    BFS20.215
    Tranzystor: NPN; bipolarny; 20V; 25mA; 250mW; ...
    TME
    BFS20,215
    Obudowa:
    SOT23-3
    +1.32%
    10+ szt.:
    0.58
    100+ szt.:
    0.47
  5. BFS20.215 0.92 x25
    BFS20.215
    Tranzystor NPN 20V 0,025A 500MHz SOT23
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    -70%
    Min. zamówienie:
    25 szt.
    BFS20.215
    SŁAWMIR Electronics
    +2.54%