  1. BT131-600E.412 0.69 x142
    Do sklepu »
    BT131-600E.412
    Triak 1A 600V 10mA TO92
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    WeEn Semiconductors
    Obudowa:
    TO-92
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -1.76%
    Min. zamówienie:
    142 szt.
  2. BT131-600E.412 0.91
    Do sklepu »
    BT131-600E.412
    Triak; 600V; 1A; TO92; Igt: 10mA; Ifsm: 12,5A; 4Q ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    WeEn Semiconductors
    MPN:
    BT131-600E,412
    Obudowa:
    TO-92
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -1.09%