  1. BT134W-800EF 1.14 x91
    Do sklepu »
    BT134W-800EF
    Triak 2A 800V Igt=10mA SOT223
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    WeEn Semiconductors
    Obudowa:
    SOT223
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.6%
    Min. zamówienie:
    91 szt.
    100+ szt.:
    1.07
  2. BT134W-800EF 3.50
    Do sklepu »
    BT134W-800EF
    Triak; 800V; 2A; SOT223; Igt: 10mA; Ifsm: 25A; 4Q ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    WeEn Semiconductors
    MPN:
    BT134W-800EF
    Obudowa:
    SOT223
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.28%