  1. BT136X-600E-CDI 1.11 x72
    Do sklepu »
    BT136X-600E-CDI
    Triak 4A 600V 25mA TO220FP
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    CDIL
    Obudowa:
    TO-220FP
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -1.1%
    Min. zamówienie:
    72 szt.
  2. BT136X-600E-CDI 1.39 x3
    Do sklepu »
    BT136X-600E-CDI
    Triak; 600V; 4A; TO220FP; Igt: 10/25mA; Ifsm: 25A
    Sklep:
    TME
    Producent:
    CDIL
    MPN:
    BT136X-600E
    Obudowa:
    TO-220FP
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.95%
    Min. zamówienie:
    3 szt.
    10+ szt.:
    1.26
    50+ szt.:
    1.11
    250+ szt.:
    1.00
    1000+ szt.:
    0.93
    BT136X-600E-CDI
    Triak; 600V; 4A; 10/25mA; THT; luzem; TO220FP; ...
    SŁAWMIR Electronics
    +1.39%